Przyszłość Samsunga: Innowacyjne podejście do sztucznej inteligencji dostosowanej dla poprawy stylu życia konsumentów

Samsung, globalny lider w dziedzinie technologii i innowacji, podejmuje znaczący krok naprzód dzięki integracji sztucznej inteligencji dostosowanej do swoich produktów. Dipesh Shah, Kierownik Samsung R&D w Samsung India, opisał ten krok jako innowację opartą na oprogramowaniu, które ma na celu poprawę codziennego życia konsumentów.

Sztuczna inteligencja dostosowana (Bespoke AI) to przełomowa koncepcja, łącząca innowacje w dziedzinie designu, funkcji i najnowocześniejszej sztucznej inteligencji. Ta integracja umożliwia inteligentne połączenia i przetwarzanie sygnałów na istniejących sensorach i urządzeniach. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w tle poprzez bezpieczną platformę Knox przynosi dodatkowe korzyści naszemu codziennemu życiu.

Minęły czasy, kiedy sztuczna inteligencja była przeznaczona wyłącznie dla pasjonatów technologii i ekspertów. Samsung konsekwentnie dąży do uczynienia sztucznej inteligencji dostępnej i użytecznej dla każdego. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwiększenie produktywności, poprawę wygody czy tworzenie nowych możliwości, Bespoke AI ma na celu rewolucję w stylu życia konsumentów.

Ale czym dokładnie jest Bespoke AI i jakie korzyści niesie dla konsumentów? W prostych słowach, stara się wykorzystać sztuczną inteligencję do pomocy osobom w ich codziennych rutynach. Od spersonalizowanych rekomendacji po inteligentną automatyzację, Bespoke AI ma potencjał zmienić sposób, w jaki żyjemy i wchodzimy w interakcje z technologią.

Jeśli chodzi o cenę, Samsung uważa, że zaawansowane funkcje oparte na technologii nie powinny być zbyt kosztowne. Shah podkreśla, że rdzenne sensory i urządzenia pozostają takie same, a prawdziwa innowacja zachodzi w oprogramowaniu i przetwarzaniu sztucznej inteligencji. Mając na uwadze główny cel, jakim jest dostarczenie namacalnych korzyści i usprawnień dla stylu życia konsumentów, Samsung zobowiązuje się do dostarczania aktualizacji, nie naruszając przy tym przystępności cenowej.

Patrząc w przyszłość, Samsung skupia się na następnej dekadzie, koncentrując się na technologiach napędzanych przez sztuczną inteligencję. Firma zdaje sobie sprawę, że same innowacje w dziedzinie sprzętu i oprogramowania nie są wystarczające, by sprostać ewoluującym potrzebom konsumentów. Poprzez płynną integrację sztucznej inteligencji w swoje platformy, zarówno w chmurze, jak i na brzegu, Samsung dąży do odblokowania unikalnych możliwości, które ukształtują przyszłość technologii.

Podsumowując, Bespoke AI stanowi ważny kamień milowy dla Samsunga, który jako pionier integruje najnowocześniejszą sztuczną inteligencję w codzienne urządzenia. To innowacyjne podejście obiecuje zwiększenie doświadczeń konsumentów, rewolucję w codziennych rutynach i wprowadzenie nowej ery technologii. Zaangażowanie Samsunga w przystępność cenową sprawia, że te postępy są dostępne dla wszystkich, umożliwiając jednostkom w pełni korzystanie z codziennego życia.

FAQ

Privacy policy
Contact