Nowy Partner AI-Media i Red Bull Racing

Nowe, ekscytujące porozumienie ogłosiła firma AI-Media, lider globalnych technologii napisów. Tym razem partnerem AI-Media został zespół Red Bull Racing, jedna z czołowych ekip w świecie sportów motorowych. To strategiczne partnerstwo ma na celu wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z dziedziny technologii napisów w dynamicznym środowisku wyścigów.

DAZN, gigantyczny serwis streamingowy z bazą wiedzy sportowej, dostrzega ogromny potencjał współpracy z AI-Media [1]. Integracja narzędzi LEXI od AI-Media pozwoli na dostarczanie napisów na żywo i zapisanych w wielu językach, co zapewni widzom jeszcze bardziej zaangażujące doświadczenia podczas śledzenia wyścigów.

Główne zalety tej współpracy zawierają:

Nowoczesna Technologia: AI-Media wprowadza LEXI 3.0, najnowsze rozwiązanie do automatycznego tworzenia napisów, które oferuje funkcje takie jak identyfikacja mówcy i rozmieszczenie napisów przy użyciu sztucznej inteligencji, gwarantując ponad 98% dokładności. Zaawansowane słownictwo uwzględnia regionalne niuanse, co poprawia jakość napisów w treściach sportowych.

Kompleksowe Rozwiązanie od A do Z: DAZN wykorzysta narzędzia AI-Media, takie jak Encoder Alta IP do LEXI Live, aby dostarczać napisy na żywo. Oprogramowanie Alta, zasilane poprzez interfejs API, jest specjalnie zaprojektowane dla środowisk wideo IP, co gwarantuje bezproblemową integrację.

Wsparcie dla Wielu Języków: W pierwszej kolejności napisy w języku hiszpańskim i angielskim będą dostępne w regionach EMEA i USA. Jednakże DAZN planuje wprowadzić wsparcie dla dodatkowych języków poprzez LEXI Translate, obejmując francuski, niemiecki, włoski, arabski, japoński i inne. To służy globalnej strategii rozwoju DAZN na swoich 120 kanałach, docierając do różnorodnych widzów na całym świecie.

Wsparcie dla Kanałów FAST na życzenie: DAZN wdrożył rozwiązanie LEXI Recorded od AI-Media do tworzenia napisów w treściach wcześniej nagranych na ich kanałach FAST (Free Ad-supported Streaming TV). LEXI Recorded oferuje szybkie dostarczanie, wysoką dokładność i kosztowo efektywne napisy, co jest istotne dla treści o krótkich terminach realizacji.

Rozwiązanie Optymalizujące Koszty: Przechodząc z kosztownych usług tworzenia napisów przez ludzi na platformę LEXI od AI-Media, DAZN będzie w stanie dostarczać wielojęzyczne napisy na wielu kanałach przy podobnym koszcie co tradycyjne rozwiązania, co optymalizuje zasoby i poprawia dostępność.

To partnerstwo stanowi znaczący krok zarówno dla AI-Media, jak i Red Bull Racing. Mark Lovatt, Dyrektor Zarządzający Globalnych Klientów Strategicznych w AI-Media, wyraził swoją radość z tego partnerstwa, podkreślając wpływ Sztucznej Inteligencji na branżę i zdolność AI-Media do dostarczania wysokiej jakości napisów przy niższych kosztach.

James Pearce, Wiceprezes ds. Nadawania i Strumieniowania w DAZN, pochwalił współpracę, podkreślając zaangażowanie DAZN w wykorzystanie technologii dla dobra swoich klientów. Zapewnił, że DAZN będzie pracować sumiennie nad wdrożeniem tej współpracy we wszystkich swoich usługach.

W miarę rozwoju AI-Media na globalnym rynku sportowym, to partnerstwo odzwierciedla wspólne zaangażowanie obu organizacji w udostępnianie treści dla różnorodnych publiczności na całym świecie. Dzięki innowacyjnym technologiom i strategicznym współpracom AI-Media pozostaje na czele pozytywnych zmian w dostępie do mediów na całym świecie.

FAQ

  • Czym jest AI-Media?
    AI-Media to firma specjalizująca się w technologiach napisów.
  • Jakie języki będą wspierane przez LEXI Tool Kit?
    Na początku dostępne będą napisy w języku hiszpańskim i angielskim, z planami rozszerzenia na języki takie jak francuski, niemiecki, włoski, arabski, japoński i inne.
  • Jakie innowacje oferuje LEXI 3.0 od AI-Media?
    LEXI 3.0 oferuje funkcje takie jak identyfikacja mówcy i rozmieszczenie napisów dzięki sztucznej inteligencji, gwarantując dokładność na poziomie ponad 98%.

[1] Red Bull Racing

Privacy policy
Contact