Koliste ruchy bioder

Spotkanie z hawajskim tańcem Hula

Jeśli chcesz odkryć w sobie kobiece piękno, zmysłowość i jednocześnie dostarczyć potężną dawkę radości i energii, przyjdź do Centrum Tańca Promyk na warsztaty z tańca hula.

Hula to tradycyjny taniec hawajski, który polega głównie na poruszaniu biodrami oraz rękoma. Stopy tancerzy mają mocny kontakt z ziemią, swobodny ruch bioder pozwala płynąć energii, a dłonie opowiadają historie o pięknie hawajskich wysp i ich historii.

 – Poprzez łagodny ruch bioder uruchamiamy nasze biodra i energię życia w nich zgromadzoną, poruszamy całym kręgosłupem i rozluźniamy zgromadzone w nim blokady a także rozszerzamy klatkę piersiową, by nasz oddech był głębszy – mówi Agnieszka Wenta – Taniec ten jest doskonałym sposobem aby uwolnić ciało od napięć, pozwalając mu poruszać się swobodnie i pięknie.

W tańcu hula doświadczamy bycia z własnym ciałem, a tańcząc w grupie dzielimy się radością z innymi. Taniec hula to świetny sposób dla Pań na odkrycie swojej kobiecości.

Hula to energia, która zmienia dziewczyny w kobiety. Stajemy się delikatne i jednocześnie silne, świadome swojej siły kobiecości. – opowiada Agnieszka Wenta – Dlatego taniec ten polecam zwłaszcza Panią. W hula doskonale czuja się młode dziewczyny jak i panie 60+.

Spotkanie z tańcem hula odbędzie się w niedzielę, 25 lutego w godz. 17:00 – 20:00 w Centrum Tańca Promyk.

Spotkanie rozpoczniemy od pokazu w wykonaniu Agnieszki Wenta, która poprowadzi warsztaty – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Następnie rozgrzewka i nauka kroków podstawowych a potem układu. Na warsztaty należy zabrać wodę i przyjść w długich luźnych spódnicach lub wziąć ze sobą dużą kolorową chustę do przewiązania na biodrach. Podczas warsztatów tańczymy na boso.

Zapisy na warsztaty od pn. do pt. w godz. 8:00 – 16:00 pod nr 55 611 01 30/40, oraz mailowo promyk@swiatowid.elblag.pl.  Koszt to 25 zł od osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.