Dzien Kobietw Promyku

Taneczna niedziela w Promyku

 

CT Promyk na Dzień Kobiet

Aktywność, uroda, dobre samopoczucie to motywy przewodnie imprezy organizowanej z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się w najbliższą niedzielę w Centrum Tańca Promyk.

Z okazji Dnia Kobiet przygotowałyśmy dla Pań trzygodzinne wydarzenie podczas którego będą królowały różne formy tańca – mówią organizatorzy – Wybraliśmy zajęcia, które pozwolą Panią poczuć się kobieco i wyzwolić potężna dawkę energii a będą to zumba, lady latino oraz salsation.

Poza aktywnością uczestniczki będą mogły zrobić też coś dla swojej urody. – Panie z gdańskiej firmy Kosmetyczny Start podczas całej imprezy będą oferowały zabiegi takie jak peeling kawitacyjny na dłonie, maseczkę oczyszczająco – nawilżającą na twarz czy analizę skóry – zachęcają organizatorzy – Dodatkowo pokażą i opowiedzą jak prawidłowo dbać o pielęgnacje skóry oraz pokażą jak zrobić szybko efektowny codzienny makijaż.

Promyk
Promyk

Podczas wydarzenia uczestniczki dowiedzą się także w jaki sposób można wspomóc swoje zdrowie poprzez refleksologię. Opowie o tym Pani Kasia Laskowska. Spotkanie zakończy się loterią z upominkami

Dzień Kobiet z Promykiem odbędzie się w niedzielę, 11 marca o godz. 17:00. Koszt – 10 zł/os.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.