Sobotni Damski Szyk

Sobotni Damski Szyk

 Sobotnie przedpołudnie ożywiło Salę Koncertową Ratusza Staromiejskiego gwarem kobiecych głosów. Kilkadziesiąt kobiet przedłużyło swój dzień kobiet i spotkało się w gościnnych progach prestiżowego pomieszczenia Miasta Elbląga.

  Kobiety potrafią zachwycać krokiem, wyglądem i śpiewem. Ale najpiękniej świat rozświetla ich uśmiech. I tego uśmiechu na sali Ratusza nie zabrakło.
 Budziły go nie tylko szczodre prezenty ufundowane przez jednego z liderów w branży kosmetycznej – firmę AVON czy znaną w Elblągu drogerię „Bożena”.
 


Kobiecy uśmiech budził śpiew naszych artystek, elblążanek: Barbary Książkiewicz i Ewy Ostrowskiej. Ale nie tylko, ponieważ w trakcie pokazu makijażu zupełnie spontanicznie powstał swoisty otwarty mikrofon, z którego skorzystała jedna z młodych piosenkarek pochodząca zza naszej wschodniej  granicy.

Zgromadzone panie wykazały duże  zainteresowanie pokazem makijażu, ale o tym kiedy indziej.

Szczególnie zadowolona była też zdobywczyni nagrody specjalnej dla uczestniczki ochotniczki  – makijażu, który wykonała w ramach pokazu dla pań dojrzałych jedna z konsultantek AVONU- Małgorzata Raczyńska. Metamorfoza, zrobiona za pomocą kapsułek Jeunesse, zaskoczyła wszystkie obecne na pokazie panie.
Główna nagroda w postaci 25 takich właśnie magicznych kapsułek trafiła do jednej z pań, która miała ten szczęśliwy traf, że wylosowała swój własny numer.

Następna taka  impreza planowana jest na kwiecień, a na razie pierwszy skrót video z soboty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.