Śmierć zawsze przychodzi za wcześnie ….

Jednak to co stało się w pierwszej godzinie Nowego Roku przeraża .

Elbląg: Kłótnia z tragicznym skutkiem

Policjanci zatrzymali 33-letniego Andrzeja M. Mężczyzna będąc w mieszkaniu, miał ugodzić nożem swoją żonę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Kobieta była reanimowana, jednak po przewiezieniu do szpitala zmarła. Teraz okoliczności zdarzenia bada prokuratura oraz policja.

Samo zdarzenie miało miejsce w Elblągu po godzinie 1.00 w nocy. Z policyjnych ustaleń wynika, że małżeństwo wróciło od znajomego, gdzie spędzało sylwestrową noc. Po powrocie do mieszkania najprawdopodobniej doszło do sprzeczki i szarpaniny między małżonkami. To właśnie podczas niej 33-latek miał ugodzić nożem 28-letnią kobietę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Kobieta była reanimowana, jednak po przewiezieniu do szpitala zmarła. Pracująca na miejscu prokurator zdecydowała o przekazaniu ciała na sekcję, która określi przyczynę śmierci. 33-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał w organizmie 2 promile alkoholu.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

nogi zmarlych

Kiedy umiera 28 letnia kobieta to zawsze pojawia się pytanie dlaczego tak szybko odeszła na łono Pana.
Czy ta śmierć była potrzebna ? Życie i śmierć to dwie strony tego samego medalu i nie ma w świecie nic bardziej niż śmierć naturalnego. Tyle że nie każda i nie w każdych okolicznościach. Tym razem złe emocje doprowadziły do tragedii której finał obejrzymy na sali sądowej. Szkoda życia ofiary i jej zabójcy….

noz-krew91690015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.