Ostatni Pies

„Pitbull. Ostatni pies” w Światowidzie

Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na premierowe seanse najnowszej części „Pitbulla”. To kolejny film Władysława Pasikowskiego – twórcy kultowych „Psów” i „Jacka Stronga”. „Pitbull. Ostatni pies” w Kinie Światowid od 15 marca.

Kolejna część nie zawiedzie zarówno fanów serialowego „Pitbulla”, jak i miłośników ostatnich hitów – „Pitbull. Nowe porządki”i Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, które łącznie do kin przyciągnęły ponad 4 mln widzów.

Ostatni Pies
Ostatni Pies

Gdy ginie partner Majamiego, Skoczek, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Znalezienie sprawcy staje się dla nich punktem honoru. Niestety, z powodu zmian organizacyjnych i zwolnień, w wydziale brakuje ludzi. Stołeczny komendant ściąga do Warszawy doświadczonych policjantów. W Warszawie pojawiają się Despero, Metyl i Nielat, obecnie zwany Quantico. Tymczasem do walki o dominację nad miastem toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina dołącza trzeci gracz – Czarna Wdowa.

Scenariusz i reżyseria: Władysław Pasikowski

Obsada: Marcin Dorociński, Krzysztof Stoiński, Rafał Mohr, Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski

Produkcja: Polska 2018

Czas: 120 min

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

Agnieszka Pastuszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.