Olimpia przegrywa, Concordia wygrywa

Dzisiaj swoje mecz rozgrywały dwie elbląskie drużyny, Olimpia i Concordia. Żółto-biało-niebiescy przegrali w Katowicach 1-0 a Słonie wygrały w Białymstoku z rezerwami Jagielloni 0-3.

Dzisiejszy mecz Olimpii Elbląg miał być wyjściem z kryzysu po trzech przegranych meczach z rzędu. Niestety bramka zdobyta w pierwszej połowie przez piłkarzy z Katowic zadecydowała o porażce. Następny mecz Olimpijczycy zagrają w sobotę 20 maja u siebie z Błękitnymi Stargard Szczeciński i aby utrzymać 6 lokatę na koniec sezonu mecz ten nie może zakończyć się porażką.

Concordia mierzyła się dzisiaj w Białymstoku z rezerwami Jagiellonii. Trzy bramki strzelone w drugiej połowie zapewniły trzy punkty które w walce o utrzymanie w lidze będą bardzo potrzebne. W niedzielę Słonie zagrają ciężki mecz z wiceliderem ligi, ŁKS-em Łódź który ciągle liczy się w walce o awans. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na stadionie przy ul.Agrykola.

Rozwój Katowice 1:0 Olimpia Elbląg
1:0 Michał Płonka 41'

Jagiellonia II Białystok 0:3 Concordia Elbląg
0:1 Adam Duda 50'
0:2 Paweł Pelc 58'
0:3 Michał Pietroń 65'