„Ogrody” jak u Disneya

Baśniowe Święta w Ogrodach

Święta w centrum handlowym Ogrody widać już od pewnego czasu. W galerii pojawiła się zjawiskowa zimowa kraina: zamek pełen tajemniczych zakamarków, lodowy labirynt i mnóstwo świątecznych akcentów. Przed nami Mikołajki w lodowej krainie!

W tym roku siedziba Świętego Mikołaja znajduje się w elbląskich Ogrodach! Będzie on urzędował w zimowym pałacu, do którego prowadzi lodowy labirynt. W dniach 5-8 grudnia w galerii będą prowadzone świąteczne animacje pod nazwą „Mikołajki w lodowej krainie”. Na dzieci będzie czekał najsłynniejszy i najbardziej wyczekiwany dziadek na świecie, z którym każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie i zabrać je do domu na pamiątkę. Rozdawane będą świąteczne pierniczki i słodkie upominki. Od środy do piątku (5-7 grudnia) animacje zostaną poprowadzone w godzinach 15.00-18.00, a w sobotę (8 grudnia) w godzinach 12.00-18.00.

Kojarzące się na co dzień z zielenią Ogrody w okresie przedświątecznym zamieniły się w baśniową krainę w niebiesko-purpurowych odcieniach. Wewnątrz galerii stanął zachwycający iluminowany zamek Świętego Mikołaja pełen tajemniczych zakamarków, które najmłodsi mogą odkrywać podczas każdej wizyty. Wyjątkowe dekoracje aż proszą się o robienie zdjęć, dzięki którym można wygrać w konkursie trwającym właśnie na Facebooku. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie na tle dekoracji w galerii oraz dokończyć zdanie: „Gdybym znalazł/a się w bajce, to…”. Do wygrania karty podarunkowe CH Ogrody – idealne na przedświąteczne zakupy! Konkurs trwa do 9 grudnia.

Świąteczną atmosferę w Ogrodach oprócz zamku tworzą też: pięć pięknie ozdobionych choinek, 11 przestrzennych gwiazd wypełnionych bombkami, 21 złocisto-srebrnych zdobnych girland oraz świąteczne monidło – każdy z odwiedzających może na chwilę zamienić się w ciasteczkowego ludzika i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach tej przyjaznej, rodzinnej przestrzeni było dla nas nie lada wyzwaniem – przyznaje Mariusz Gagatko z firmy Multidekor, która zaprojektowała i wykonała tegoroczne dekoracje Ogrodów. – Lodową krainę przez dwa tygodnie przygotowywał zespół złożony z siedmiorga doświadczonych rzeźbiarzy i dekoratorów – dodaje.

Całkowity bilans tego wyjątkowego świątecznego przedsięwzięcia to aż 180 000 energooszczędnych punktów świetlnych LED i 2000 czerwonych bombek. Dekoracje będą cieszyć oczy klientów – zwłaszcza tych najmłodszych – aż do początku lutego.

[foogallery id=”26087″]

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!