Moc rodziny

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu po raz kolejny rozpoczyna kampanię rodzicielstwa zastępczego. Poszukujemy nowych osób, które chciałyby i mogłyby podjąć wyzwanie opieki nad dzieckiem lub dziećmi, pozbawionymi prawidłowej opieki swoich rodziców lub innych osób bliskich. Szukamy ludzi, którzy mają serce pojemne na dziecięce smutki i rozterki, odwagę, by zmierzyć się z traumatycznymi doświadczeniami dziecka i chęci do wprowadzenia zmian w swoje życie.
W związku z powyższym w dniu 28 maja 2018r. o godzinie 18 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, w ramach realizacji projektu „Zawód rodzic zastępczy. Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Edycja II”, odbędzie się koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod hasłem RODZINA TO MOC. Koncert jest elementem promocji rodzicielstwa zastępczego, a także podziękowaniem dla wszystkich funkcjonujących rodzin zastępczych, zawodowych, niezawodowych, dziadków, rodzeństwa, którzy wychowują dzieci potrzebujące pomocy i wsparcia.
Nasz Ośrodek poszukuje nowych rodzin, które podjęłyby się tej trudnej, a jednocześnie przynoszącej satysfakcję roli rodzica zastępczego. Zatem ZAPRASZAMY do nas na ul. Winną 9, tel. 55 625 61 22, powiemy co dalej zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.