Miłość w Światowidzie

W tegoroczne walentynki Kino Światowid ma sposób na to, jak niecodziennie i oryginalnie wyznać swoje uczucia ukochanej osobie. Wyznania wszystkich osób, które do nas napiszą, pojawią się na ekranie kina przed seansami, które odbędą się 14 lutego.

Zapraszamy do spędzenia walentynek w Kinie Światowid, które jak co roku, zapowiadają się niezwykle ciekawie. 14 lutego przygotowaliśmy dla zakochanych aż trzy seanse „Nowego oblicza Greya”, a z myślą o tych, którzy wolą polskie komedie romantyczne, zaplanowaliśmy seans „Podatku od miłości”. Dodatkową atrakcją spędzenia święta zakochanych w Kinie Światowid jest to, że każdy może umieścić swoje życzenia dla ukochanej osoby na ekranie kina.

Wszyscy, którzy planują spędzić walentynki z ukochaną osobą w kinie i są zainteresowani takim nietypowym wyznaniem miłości, mogą wysłać swoje życzenia do godziny 12 we wtorek 13 lutego na adres kino@swiatowid.elblag.pl. Wystarczy podać w wiadomości treść wyznania oraz poinformować, przed którym seansem ma być ono wyświetlone.

Do wyboru są projekcje:

17:45 „Nowe oblicze Greya”

18:30 „Nowe oblicze Greya”

20:00 „Nowe oblicze Greya”

20:30 „Podatek od miłości” 

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

 Agnieszka Pastuszka

Przypominamy o bombowej bombonierce na spotkanie z wszystkimi twarzami podatku od Greya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.