Jerzy Wilk podąża „wilczym tropem”

Miło mi poinformować Państwa, że organizowane przez Posła Jerzego Wilka oraz 16 Pomorską Dywizję Zmechanizowaną konkursy, zostały objęte Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy – Żołnierzom Wyklętym.

1. Konkurs fotograficzny „Biało – Czerwona w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym”
2. Konkurs plastyczny „Żołnierze Wyklęci – Bóg, Honor, Ojczyzna”
3. Konkurs literacki „Bohaterowie Polskiego Podziemia Niepodległościowego 1944 – 1963”

Wyświetlanie PODGLAD-NDPZW.png

 

 


Od Redakcji :

Małe zwycięstwo posła Jerzego Wilka?   Pozornie małe i z pozoru mało znaczące, ale oznaczać może poważną zmianę w Prawie i Sprawiedliwości naszego regionu.

Poseł Leonard Krasulski znajduje się pod bardzo silnym ostrzałem opozycji. Czy jest to ostrzał słuszny czy też nie, zdecyduje zaperwne sąd ponieważ jak na razie ani pan poseł, ani jego rzecznik prasowy Rafał Traks nie udzielają żadnych nowych wyjaśnień.

Owa zwłoka wyczerpuje nerwy nie tylko obserwatorów życia politycznego, ale i pana posła. Panu Leonardowi wypada życzyć by wyszedł z tej opresji na tarczy i z "lwim pazurem", ale czas nie działa na jego korzyść.

Trudną rolą lidera jest to by pod ogniem przeciwnika poderwać się do ataku i wygrać. Miejmy  nadzieję, że Leonard Krasulski poderwie się do kontry tak skutecznej jak ta, którą przeprowadziła Katarzyna Hankus doprowadzajac do dość kłopotliwego dla dziennikarza, skazania Sebastiana Bona-Kuchejdy. Inna sprawa to fakt, że ten zakończony już  proces nastręcza wielu wątpliwości, a ten, który nas czeka, to zupełnie inny kaliber zarzutów i stron. 


Tymczasem Panu Posłowi Jerzemu Wilkowi wypada złożyć gratulacje z okazji wsparcia jego inicjatywy autorytetem Prezydenta Rzeczypospolitej, co też czynimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.