A jednak coś tu nie gra….

Polska Policja dała plamę po całości.  Materiał przygotowany przez Strajk Kobiet jest co prawda nieco za długi, ale za to doskonale pokazuje, że policjanci boją się narodowców, a ich traktowanie Czarnego Protestu wydaje się być na granicy pastwienia się nad słabszym i odreagowania frustracji na płci pięknej.

Przepis dotyczący użycia rac jest bzdurny, ale skoro siły policyjne nie weszły z tarczami i pałkami podczas Marszu Niepodległości, to sami pozbawili się moralnego prawa do interwencji podczas Marszu Kobiet.

Prawo ma być moralne i równo traktować wszystkich. Kobiety w czasie Czarnego Piątku pokazały, że policja ma dwa rodzaje obywateli – tych, którzy mają słuchać prawa bo są słabi  i tych, którzy słuchać go nie muszą bo dzielne asy prewencji się ich boją.

W trakcie wszelkich manifestacji i w trakcie każdej agitacji winny z urzędu ulegać zawieszeniu ograniczenia dotyczące użycia rac czy nagłośnienia, co nie znaczy, że organizatorzy nie powinni opłacić kosztów zabezpieczenia przeciwpożarowego i kosztów sprzątania trasy przemarszu po jego zakończeniu.

 

 

W roku 2015 Obywatelski Elbląg organizował koncerty dla elblążan. Koncerty gromadziły do 10 000 uczestników, a sprzątanie placu czasami kończyliśmy o piątej nad ranem.

Podczas zabaw rodzinnych nie doszło do żadnych burd i awantur. Można ? Jak się chce, to można..

 

Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.