Nowy gracz na rynku: Samsung Galaxy S23 FE wreszcie w Polsce

Nowy gracz na rynku: Samsung Galaxy S23 FE wreszcie w Polsce

Po długim oczekiwaniu, Samsung Galaxy S23 FE, najnowszy smartfon z linii Fun Edition, w końcu zadebiutował na polskim rynku. Ten model, będący ostatnim z serii Galaxy S23, przyciąga uwagę swoim wyjątkowym wzornictwem i flagowym wyposażeniem.

Wyjątkowe cechy Samsunga Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FE wyróżnia się na tle innych smartfonów swoim jasnym wyświetlaczem Dynamic AMOLED 2X FullHD+ o przekątnej 6,4 cala i odświeżaniu z częstotliwością do 120 Hz. Dzięki technologii Vision Booster, ekran dopasowuje się do warunków oświetleniowych, pozostając czytelny nawet w pełnym świetle słonecznym.

Co więcej, Galaxy S23 FE oferuje zaawansowany zestaw aparatów, które rejestrują zdjęcia i filmy z dużą szczegółowością. Główna jednostka z tyłu ma rozdzielczość 50 MP, co gwarantuje wysoką jakość obrazu.

Zrównoważony wybór

Samsung Galaxy S23 FE został częściowo wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, co czyni go bardziej zrównoważonym wyborem dla świadomych konsumentów.

Dostępność i cena

Samsung Galaxy S23 FE jest dostępny w Polsce w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych: miętowej, grafitowej, beżowej i purpurowej. Na stronie samsung.com/pl dostępne są również dwa ekskluzywne kolory, niebieski i pomarańczowy. Wariant 8/128 GB został wyceniony na 3199 zł, natomiast za wersję 8/256 GB trzeba zapłacić 3499 zł.

Promocja cashback

Na start, Samsung oferuje promocję typu cashback, dzięki której można odzyskać 300 zł w formie zwrotu na kartę Visa do płatności mobilnych. Aby zakup Galaxy S23 FE liczył się w promocji, musi być dokonany u partnera handlowego wymienionego w regulaminie.

FAQ

1. Co to jest cashback?
Cashback to promocja, w ramach której klienci otrzymują zwrot części wydanych pieniędzy na zakup określonego produktu lub usługi.

2. Co to jest technologia Vision Booster?
Technologia Vision Booster to funkcja, która dopasowuje ekran do warunków oświetleniowych, pozostając czytelny nawet w pełnym świetle słonecznym.

3. Co to jest Samsung Galaxy S23 FE?
Samsung Galaxy S23 FE to najnowszy smartfon z linii Fun Edition, który jest ostatnim modelem z serii Galaxy S23. Charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem i flagowym wyposażeniem.

4. Gdzie mogę kupić Samsung Galaxy S23 FE?
Samsung Galaxy S23 FE jest dostępny w Polsce w sklepach stacjonarnych i online, w tym na stronie samsung.com/pl.

5. Jakie są dostępne kolory Samsung Galaxy S23 FE?
Samsung Galaxy S23 FE jest dostępny w czterech podstawowych wersjach kolorystycznych: miętowej, grafitowej, beżowej i purpurowej. Na stronie samsung.com/pl dostępne są również dwa ekskluzywne kolory, niebieski i pomarańczowy.

6. Jak mogę skorzystać z promocji cashback?
Aby skorzystać z promocji cashback, musisz dokonać zakupu Galaxy S23 FE u partnera handlowego wymienionego w regulaminie. Po dokonaniu zakupu, możesz otrzymać zwrot 300 zł na kartę Visa do płatności mobilnych1.

Share