Nowe wydanie gry Beyond Good & Evil – 20. rocznica premiery

Nowe wydanie gry Beyond Good & Evil – 20. rocznica premiery

W sierpniu informowaliśmy o nowej wersji Beyond Good & Evil ocenionej przez ESRB. Długo czekaliśmy na kolejne konkrety na temat produkcji, tymczasem gra o nazwie Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition znalazła się na Xbox Store i nawet przez chwilę była dostępna dla klientów Ubisoft+. Od lat czekamy na jakiekolwiek pozytywne informacje na temat Beyond Good & Evil 2, jednak wydaje się całkiem możliwe, że Ubisoft postanowił wykorzystać 20-lecie oryginału, by zaoferować nowe wydanie. Tuż po oficjalnym ujawnieniu tytuł powinien automatycznie zadebiutować.

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition pojawiło się w nocy na Xbox Store. Zgodnie z udostępnionymi informacjami gra trafi na Xboksy Series X|S i Xboksa One, ale możemy podejrzewać, że klasyk będzie jednocześnie dostępny na wszystkich współczesnych platformach. Microsoft pokazał produkcję przed prezentacją, a dzięki Xbox Store … wiemy, że możemy liczyć na kilka ulepszeń – rozdzielczość 4K, rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, usprawniony dźwięk, dopracowane sterowanie, nowe funkcje automatycznego zapisu, a nawet cross-save….

Zanurz się w cudownym świecie Hillys, wcielając się w reporterkę Jade, aby u boku barwnych postaci takich jak jej przybrany wujek Pey’j czy dzielny Double H zgłębić sprawę tajemniczych ataków kosmitów DomZ. Przeżyj tę niesamowitą przygodę w rozdzielczości do 4K i 60 klatkach obrazu na sekundę, z ulepszoną oprawą graficzną i dźwiękową, usprawnionym sterowaniem oraz zupełnie nowymi funkcjami automatycznego zapisu i zapisów międzyplatformowych….

Nie wiadomo, po czyjej stronie wystąpił błąd, lecz stało się jasne, że Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zmierza na rynek – podstrona została już ukryta na Xbox Store, jednakże posiadamy screena. Tytuł był przez moment dostępny na Ubisoft+, co może wskazywać na planowanie premiery. Sprawdźcie kilka ujęć z …

FAQ

 1. Czym jest Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition?
  Jest to nowe wydanie gry Beyond Good & Evil z okazji 20. rocznicy premiery, zawierające ulepszenia graficzne, dźwiękowe oraz nowe funkcje, takie jak automatyczny zapis i zapisy międzyplatformowe.
 2. Na jakie platformy trafi Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition?
  Gra trafi na Xboksy Series X|S i Xboksa One, ale można podejrzewać, że będzie jednocześnie dostępna na wszystkich współczesnych platformach.
 3. Jakie ulepszenia oferuje nowe wydanie gry?
  Nowe wydanie oferuje rozdzielczość 4K, rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, usprawniony dźwięk, dopracowane sterowanie, nowe funkcje automatycznego zapisu oraz zapisy międzyplatformowe.

Wyjaśnienia używanych terminów

 • ESRB: Amerykańska organizacja nadzorująca system klasyfikacji gier wideo.
 • Xbox Store: Sklep internetowy oferujący gry i inne treści cyfrowe dla konsol Xbox.
 • Ubisoft+: Usługa subskrypcyjna oferowana przez firmę Ubisoft, umożliwiająca dostęp do różnych gier wideo.
Share