Nowa Era Telewizji: Hisense Prowadzi Rewolucję w Technologii Laser TV na CES 2024

Nowa Era Telewizji: Hisense Prowadzi Rewolucję w Technologii Laser TV na CES 2024

Hisense, znany producent telewizorów, zaskoczył wszystkich podczas tegorocznej edycji targów CES, prezentując swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie telewizorów laserowych. Firma, która zasłynęła jako pionier w tej kategorii, kontynuuje swoją misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają konsumentom cieszyć się kinowymi doznaniami bez wychodzenia z domu1.

Hisense 8K Sonic Screen: Przełom w Technologii Dźwięku

Jednym z najważniejszych produktów, które Hisense zaprezentował na CES 2024, jest telewizor laserowy 8K Sonic Screen. Urządzenie to oferuje największy na rynku ekran dźwiękowy, który wyróżnia się strefą dźwięku o powierzchni 3,4 m2 oraz ponad 100 000 modułów dźwiękowych. Dźwięk jest generowany przez panel umieszczony bezpośrednio pod ekranem, co sprawia, że najnowszy model Hisense zapewnia niezrównane doznania audiowizualne, przenosząc widza w sam środek akcji1.

Hisense Ultra Slim 4K Laser TV: Najmniejszy Telewizor Laserowy na Rynku

Podczas targów CES 2024, Hisense zaprezentował kolejną nowość z kategorii Laser TV – model Ultra Slim 4K Laser TV. Ten telewizor został wyposażony w kompaktowy silnik laserowy oraz technologię Ultra Slim Display. Nowy model od Hisense to najmniejszy telewizor laserowy dostępny na rynku. Ultra Slim 4K Laser TV wyróżnia się ultra cienkim ekranem o grubości zaledwie 1,57 cm oraz niewielką wagą – 7,5kg1.

FAQ

1. Co to jest telewizor laserowy?
Telewizor laserowy to rodzaj telewizora, który wykorzystuje technologię laserową do wyświetlania obrazu. W przeciwieństwie do tradycyjnych telewizorów LED lub LCD, telewizory laserowe oferują lepszą jakość obrazu, większy kontrast i szerszy zakres kolorów.

2. Czym jest CES?
CES, czyli Consumer Electronics Show, to jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej. To tutaj producenci z całego świata prezentują swoje najnowsze produkty i technologie.

3. Czym jest technologia 8K?
8K to standard rozdzielczości obrazu, który oferuje cztery razy więcej pikseli niż standard 4K. Dzięki temu obraz jest bardziej szczegółowy i realistyczny.

4. Czym jest technologia Ultra Slim Display?
Technologia Ultra Slim Display to technologia wykorzystywana w telewizorach, która pozwala na produkcję ultra cienkich ekranów. Dzięki temu telewizory są lżejsze i bardziej eleganckie.

Wyjaśnienie Terminów

Telewizor Laserowy – rodzaj telewizora, który wykorzystuje technologię laserową do wyświetlania obrazu.

CES – Consumer Electronics Show, jedne z największych na świecie targów elektroniki użytkowej.

8K – standard rozdzielczości obrazu, który oferuje cztery razy więcej pikseli niż standard 4K.

Ultra Slim Display – technologia wykorzystywana w telewizorach, która pozwala na produkcję ultra cienkich ekranów.

Share