Nowa Era Konsol: PS5 Slim i Jej Kolorowe Oblicza

Nowa Era Konsol: PS5 Slim i Jej Kolorowe Oblicza

Sony, znane japońskie przedsiębiorstwo elektroniczne, zaskoczyło graczy na całym świecie, prezentując odświeżone panele do swojej najnowszej konsoli – PS5 Slim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy pragną indywidualizować swoje urządzenia, firma zdecydowała się na wprowadzenie trzech różnych wersji kolorystycznych.

W październiku, Sony zapowiedziało smuklejszą edycję PS5. Ta nowa wersja, oprócz mniejszych gabarytów, otrzymała także nieco większy dysk. Projekt wzbudził spore kontrowersje, głównie ze względu na cztery panele i podstawkę, za którą trzeba dodatkowo zapłacić. Mimo to, sprzęt cieszy się dużym zainteresowaniem i jest dostępny do kupienia również w Polsce.

Japoński oddział PlayStation, nie spoczywając na laurach, postanowił pójść o krok dalej i zaprezentował odświeżone panele do PS5 Slim. Na pudełku konsoli po raz pierwszy pojawił się dopisek „slim”, co sugeruje, że nowa wersja zastąpi pierwotną wersję PlayStation 5.

Od 26 stycznia gracze w Japonii będą mogli kupić panele w trzech kolorach: Volcanic Red, Sterling Silver, Cobalt Blue. Te kolorowe dodatki na pewno będą świetnie prezentować się obok odświeżonych modeli kontrolerów DualSense. Cena dodatku to 7980 jenów (około 220 zł), co sugeruje, że w Polsce kupimy go w podobnej cenie, jak dotychczasowe panele – za około 239 zł.

FAQ

1. Co to jest PS5 Slim?
PS5 Slim to smuklejsza wersja konsoli PlayStation 5. Oprócz mniejszych gabarytów, otrzymała także nieco większy dysk.

2. Jakie są dostępne kolory paneli do PS5 Slim?
Panele do PS5 Slim są dostępne w trzech kolorach: Volcanic Red, Sterling Silver, Cobalt Blue.

3. Ile kosztują nowe panele do PS5 Slim?
Cena paneli to 7980 jenów, co w przeliczeniu na złote wynosi około 220 zł.

Wyjaśnienie terminów

PS5 Slim – to smuklejsza wersja konsoli PlayStation 5. Oprócz mniejszych gabarytów, otrzymała także nieco większy dysk.

Panele do PS5 Slim – to wymienne elementy obudowy konsoli, które pozwalają na personalizację urządzenia. Dostępne są w różnych kolorach.

DualSense – to kontroler do konsoli PlayStation 5, który oferuje zaawansowane funkcje, takie jak dotykowe sterowanie i hapticzne sprzężenie zwrotne1.

Share