Kiedy pojawił się Samsung s23 Fe?

Kiedy pojawił się Samsung s23 Fe?

Samsung, znany producent elektroniki, wprowadził na rynek nowy model smartfona – Galaxy S23 FE. Urządzenie, które zadebiutowało 3 października 2023 roku, jest częścią nowej serii FE, obejmującej również tablet Galaxy Tab S9 FE i słuchawki Galaxy Buds FE12.

Galaxy S23 FE to smartfon średniej klasy, który oferuje funkcje porównywalne do flagowych modeli Samsunga, ale w znacznie niższej cenie. Wyposażony jest w procesor Snapdragon 8 Gen 1 i posiada długotrwałą baterię o pojemności 4500mAh1. Ekran o przekątnej 6,4 cala jest podobny do tego, co znajdziemy w flagowych modelach3.

Design smartfona jest zgodny z ikonicznym stylem serii S, z nowym pływającym aparatem i premium wykończeniem. Urządzenie jest odporne na wodę i kurz (IP68), a także wykonane z materiałów recyklingowych, co podkreśla zaangażowanie Samsunga w zrównoważony rozwój2.

Galaxy S23 FE dostępny jest w czterech żywych kolorach: Grafit, Krem, Mięta i Fiolet5. Urządzenie trafiło do sprzedaży 26 października 2023 roku3.

FAQ:

 1. Co to jest seria FE Samsunga?
  Seria FE (Fan Edition) to linia produktów Samsunga, która oferuje funkcje porównywalne do flagowych modeli, ale w niższej cenie.
 2. Czym jest procesor Snapdragon 8 Gen 1?
  Snapdragon 8 Gen 1 to procesor produkowany przez firmę Qualcomm. Jest to jeden z najnowszych i najpotężniejszych procesorów dostępnych na rynku smartfonów.
 3. Co oznacza IP68?
  IP68 to międzynarodowy standard oznaczający odporność na wodę i kurz. Cyfra 6 oznacza pełną ochronę przed kurzem, a 8 oznacza ochronę przed zanurzeniem w wodzie na głębokość większą niż 1 metr.
 4. Czym jest ekran o przekątnej 6,4 cala?
  Przekątna ekranu to odległość między dwoma przeciwnymi rogami ekranu. Ekran o przekątnej 6,4 cala jest dość duży, co zapewnia wygodne korzystanie z aplikacji i oglądanie filmów.
 5. Czym jest bateria o pojemności 4500mAh?
  mAh to jednostka miary pojemności baterii, która pokazuje, ile energii bateria może przechowywać. Bateria o pojemności 4500mAh jest dość duża i powinna zapewnić długotrwałe korzystanie z urządzenia bez konieczności częstego ładowania.
Share