Fortnite: Fenomenalny Powrót na Szczyt

Fortnite: Fenomenalny Powrót na Szczyt

Fortnite, popularna gra od Epic Games, doświadcza niesamowitego odrodzenia, przyciągając ponad 11,6 miliona graczy podczas ostatniego wydarzenia. Ta liczba nie uwzględnia graczy na platformach mobilnych, co oznacza, że rzeczywista liczba uczestników mogła być znacznie wyższa1.

Epic Games, twórcy Fortnite, zorganizowali specjalne wydarzenie, które zawierało nowy Wielki Wybuch oraz koncert Eminema. Wydarzenie to przyciągnęło tak wielu graczy, że serwery Epic Games nie były w stanie sprostać ogromnemu zainteresowaniu. W rezultacie, gracze musieli czekać w kolejce nawet dwie godziny, aby dołączyć do zabawy1.

Podczas wydarzenia gracze mogli doświadczyć różnych atrakcji, takich jak wyścigi na bazie Rocket League, świat Fortnite zbudowany z klocków Lego, a nawet koncert Eminema w stylu Rock Banda1.

FAQ

Czym jest Fortnite?
Fortnite to popularna gra wideo stworzona przez Epic Games. Gra jest dostępna na różnych platformach, w tym na komputery PC, konsole i urządzenia mobilne.

Czym jest Wielki Wybuch w Fortnite?
Wielki Wybuch to wydarzenie w grze Fortnite, które wprowadza nowe elementy do gry lub zmienia jej świat.

Czym jest Rocket League?
Rocket League to popularna gra wideo, w której gracze sterują pojazdami i starają się strzelić gola na boisku przypominającym boisko do piłki nożnej.

Czym jest Lego Fortnite?
Lego Fortnite to koncepcja przedstawiająca świat gry Fortnite zbudowany z klocków Lego. To nie jest oficjalny produkt Lego, ale pomysł przedstawiony podczas wydarzenia w grze.

Czym jest koncert Eminema w Fortnite?
Podczas ostatniego wydarzenia w Fortnite, gracze mogli doświadczyć koncertu Eminema w stylu gry Rock Band. To oznacza, że mogli „grać” na koncercie, sterując postaciami w grze.

Wyjaśnienie terminów

Epic Games – to amerykańska firma produkująca gry komputerowe, znana przede wszystkim z takich tytułów jak Fortnite, Unreal Tournament czy Gears of War.

Serwery – to komputery lub systemy komputerowe, które dostarczają różne usługi innym komputerom lub systemom komputerowym (znanym jako klienci) przez sieć.

Platformy mobilne – to urządzenia przenośne, takie jak smartfony i tablety, które umożliwiają grę w gry wideo.

Rocket League – to gra wideo, która łączy elementy gier samochodowych i piłki nożnej. Gracze sterują pojazdami i starają się strzelić gola na boisku.

Lego – to popularna marka klocków do zabawy, które można łączyć w różne konstrukcje.

Rock Band – to seria gier muzycznych, które symulują grę na instrumentach muzycznych i śpiew.

Share