Czy Beyond Good and Evil 2 nadal powstaje?

Czy Beyond Good and Evil 2 nadal powstaje?

Beyond Good and Evil 2 to długo oczekiwana gra akcji i przygodowa w klimatach science fiction od Ubisoft. Mimo że gra wciąż jest w fazie rozwoju, brakuje informacji na temat jej postępu, co budzi pewne obawy. Od momentu rozpoczęcia prac nad grą minęło 15 lat, a gracze otrzymali niewiele informacji na temat tytułu. Niemniej jednak wiadomo, że będzie to prequel gry Beyond Good and Evil z 2003 roku. Mimo długiego okresu produkcji, nie ma zbyt wielu zwiastunów, które pozwoliłyby graczom zapoznać się z tą przyszłą grą akcji i przygodową. Niemniej jednak udało się zebrać kilka kluczowych informacji na temat gry.

Beyond Good and Evil 2: w skrócie

  • Co to jest? Sequel gry akcji i przygodowej z 2003 roku.
  • Na jakich platformach będzie dostępna? PlayStation 4, Xbox One, PC.
  • Kiedy będzie można w nią zagrać? Data premiery nie jest jeszcze znana.

Fabuła i otoczenie

Pierwsza część Beyond Good and Evil, wydana w 2003 roku, opowiadała o podróży fotoreportera Jade, która prowadziła śledztwo w sprawie obcej intrygi, prowadząc do wielkiej i różnorodnej przygody obejmującej nawigację, walkę wręcz, rozwiązywanie łamigłówek, fotografowanie oraz wyścigi. Środowisko w grze będzie częściowo niszczalne, pozwalając na zburzenie części budynków. Rzeczywiste opady meteorów będą mogły wpływać na całe części planet, co potencjalnie może wywołać misje i wydarzenia fabularne.

Mimo że te szczegóły zostały podane pięć lat temu, a Ubisoft nie udostępnił aktualizacji gry od 2020 roku, istnieje możliwość, że niektóre z tych elementów mogą ulec zmianie w ostatecznym produkcie.

Aktualności

Według informacji z 2023 roku, prace nad grą wciąż trwają, ale jej rzeczywista data premiery nadal pozostaje niejasna. Ubisoft potwierdził, że prace nad Beyond Good and Evil 2 są w toku i zespół ciężko pracuje, aby spełnić ambitne obietnice związane z grą.

Na przestrzeni lat pojawiło się wiele spekulacji na temat daty premiery Beyond Good and Evil 2, jednak faktem jest, że gra wciąż jest w fazie rozwoju i fani muszą uzbroić się w cierpliwość, oczekując na dalsze wieści od twórców.

FAQ

Czym jest Beyond Good and Evil 2?

Beyond Good and Evil 2 to długo oczekiwana gra akcji i przygodowa w klimatach science fiction od Ubisoft, będąca prequelem do gry Beyond Good and Evil z 2003 roku.

Kiedy będzie można zagrać w Beyond Good and Evil 2?

Data premiery gry nie jest jeszcze znana.

Na jakich platformach będzie dostępna gra?

Beyond Good and Evil 2 będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Wyjaśnienia terminów

  • Prequel: Fabularnie lub chronologicznie wcześniejsza część serii, opowiadająca wydarzenia poprzedzające te przedstawione w pierwszej części.

Dzięki unikalnemu podejściu do gatunku gier akcji i przygodowych oraz klimatowi science fiction, Beyond Good and Evil 2 nadal budzi zainteresowanie graczy, mimo długiego okresu produkcji. Oczekujemy z niecierpliwością na dalsze wieści od twórców i mamy nadzieję, że gra spełni oczekiwania fanów.

Share