Cyberpunk 2077: CD Projekt RED Kontynuuje Prace Nad Ulepszeniami

Cyberpunk 2077: CD Projekt RED Kontynuuje Prace Nad Ulepszeniami

CD Projekt RED, polskie studio gier, nieustannie pracuje nad ulepszaniem swojego futurystycznego tytułu, Cyberpunk 2077. Mimo że studio jest już w pełni zaangażowane w produkcję swojego następnego projektu, Wiedźmin Polaris, nie zapomina o swoim wcześniejszym dziele, które nadal otrzymuje znaczące aktualizacje.

Najnowsza aktualizacja, oznaczona numerem 2.11, została niedawno opublikowana. Zgodnie z zapowiedziami studia, skupia się ona na „najczęściej zgłaszanych problemach przez graczy”. Wśród wprowadzonych zmian znalazły się usprawnienia animacji finisherów oraz poprawki błędów dotyczących przypisania.

CD Projekt RED jest znane z dbałości o swoje gry, nawet po ich premierze. Cyberpunk 2077, mimo początkowych problemów, nadal jest rozwijany i ulepszany, co pokazuje zaangażowanie studia w dostarczanie jak najlepszego doświadczenia dla graczy.

FAQ

Czym jest Cyberpunk 2077?
Cyberpunk 2077 to futurystyczna gra RPG stworzona przez polskie studio CD Projekt RED. Gra umożliwia graczom eksplorację Night City, metropolii obsesyjnej technologią, w której cybernetyka, sztuczna inteligencja i bioinżynieria stały się codziennością.

Kim jest CD Projekt RED?
CD Projekt RED to polskie studio gier, znane z serii gier Wiedźmin. Studio jest cenione za swoje rozbudowane gry RPG, które oferują głębokie i angażujące historie oraz bogaty świat do eksploracji.

Co to jest aktualizacja 2.11?
Aktualizacja 2.11 to najnowsza aktualizacja do gry Cyberpunk 2077, która skupia się na poprawie „najczęściej zgłaszanych problemów przez graczy”. Wprowadza ona usprawnienia animacji finisherów oraz poprawki błędów dotyczących przypisania.

Wyjaśnienie terminów

RPG (Role-Playing Game) – gatunek gier, w których gracze wcielają się w role postaci i podejmują decyzje wpływające na rozwój fabuły i świata gry.

Finisher – w kontekście gier, jest to specjalny, często spektakularny atak kończący przeciwnika.

Patch/aktualizacja – zestaw zmian wprowadzanych do gry po jej wydaniu, mających na celu poprawę błędów, balansu gry lub dodanie nowych funkcji.

Share