Szparagi w „Medyku”

Szkoły to w zasadzie teren trudno dostępny dla dorosłych, szczególnie szkoły kształcące specjalistów. Tym razem w Elblągu stało się coś zaskakującego – popularny wśród przedstawicielek płci mniej brzydkiej „Medyk” zamienił się w platformę prezentacji elbląskiej edukacji zawodowej .

Trzy piętra budynku, w którym niegdyś skoszarowani byli żołnierze Ludowego Wojska Polskiego, wypełniał dziś gwar uczniów ze wszystkich szkół zawodowych naszego miasta.

Wydarzenie piękne urodą licealistek których smukłe sylwetki przemykały po szkolnych korytarzach ale i okazja do tego by na chwilę schować telefony komórkowe i porozmawiać między sobą bez pośrednictwa messengerów czy snapchatów.

Zamiast opisywać – pokazujemy zdjęcia z tej szalenia apetycznej, również w gastronomicznym wymiarze, imprezy.

Kultura wysoka tradycją paryskich poddaszy zagościła na trzecim piętrze wprost pod dachami elbląskiej uczelni gdzie postawiono sztalugi Liceum Plastycznego w Gronowie . Na pierwszym piętrze pojawili się stolarze ze swoim modelem kurnej chaty a obok nich szalone nożyczki ostrzyli fryzjerzy. Drugie piętro pozostało dominium naszej cielesności. Można tam było zasmakować szprag w dwóch wariantach lub pieczonych bananów. Można było podpatrywać pracę masażystów i sprawdzić znajomość anatomii i tak dalej i tak wyżej ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.