Sukcesy elbląskich tancerzy na Malcie i w Lubawie

Miejsce na podium podczas międzynarodowego turnieju – Dance Sport Cup Malta oraz liczne medale na turnieju w Lubawie to wynik udziału elbląskich tancerzy w sobotnich zawodach.

 

W sobotę, 3 marca cztery pary reprezentowały Elbląski Klub Tańca Jantar podczas międzynarodowego turnieju Dance Sport Cup, który odbył się na Malcie.

 

W kategorii WDSF Rising Stars Standard, 3 miejsce na podium wytańczyła para – Kacper Zakowicz i Weronika Sagan. Zaraz za nimi na 4 miejscu uplasowała się druga elbląska para – Grzegorz Ślusarski i Paulina Karpińska.

 

W kategorii MALTA WDSF International Open – Malta wysokie 5 miejsce w stylu standardowym wytańczyli Michał Zacharewicz i Katarzyna Czyżyk, w tej samej kategorii Grzegorz Ślusarski i Paulina Karpińska zdobyli  miejsce 18, a Kacper Zakowicz i Weronika Sagan miejsce 21. W konkurencji rywalizowały 42 pary, w tym m.in. tancerze z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Estonii, Litwy, Francji, Australii, Malty.

Podczas turnieju prezentowała się także para seniorska – Anna i Jarosław Kraińscy, którzy w WDSF Open wytańczyli miejsce 4 w stylu standardowym.

 

W sobotę, młodsi elbląscy tancerze brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Lubawy. Łącznie zdobyli

 

Poniżej najlepsze wyniki: Kategoria 10-11 G

1 miejsce –  Krzysztof Wiśniewski i Zofia Bieraga

1 miejsce – Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn

awans do klasy tanecznej F Krzysztof Wiśniewski i Zofia Bieraga

 

Kategoria 12-13 G

1 miejsce – Maciej Ławrynowicz i Martyna Falów

awans do klasy tanecznej F

 

Kategoria 8-9 F

1 miejsce – Konrad Śliwa i Hanna Buczek

3 miejsce – Krzysztof Ryszard Szostak i Amelia Szewczyk

 

Kategoria 10-11 F

1 miejsce – Damian Wacławski i Michalina Ciechorska

2 miejsce – Bartosz Woliński i Maja Konarzewska

3 miejsce – Błażej Jezierski i Malwina Cybulska

4 miejsce – Marcel Żmijewski i Zuzanna Filipiak

 

Kategoria 10-11 E

2 miejsce –  Gabriel Pietras i Julia Kawa

3 miejsce – Mariusz Zamiara i Amelia Saryk

 

Kategoria pow. 15 E

1 miejsce – Dawid Brzeziński i Natalia Witkowska

3 miejsce – Jakub Arapinowicz i Magdalena Sacewicz

 

Kategoria 12-13 E

3 miejsce – Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska

 

Kategoria 12-13 D ST

2 miejsce – Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

 

Kategoria 12-13 D LA

1 miejsce – Jakub Zieliński i Olga Nycnerska

 

Kategoria pow. 15 D LA

2 miejsce – Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

 

Kategoria pow. 15 C ST

4 miejsce – Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

 

Kategoria pow. 15 B ST
2 miejsce – Aniela Zagaja i Mateusz Bernad

5 miejsce – Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska

 

Kategoria pow. 15 B LA

4 miejsce – Mateusz Bernad i Aniela Zagaja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.