Śmiertelna anty-koncepcja….

kondom

Kondom czyli prezerwatywa to wynalazek dość stary – być może równie stary jak najstarszy zawód świata.
Słowo występuje co najmniej w ośmiu językach polskim ,chorwackim , czeskim ,esperanto słoweńskim , szwedzkim i tureckim oraz niemieckim. Jest to to oczywiście sprzęt przeznaczony do zapobiegania zapłodnieniu, ale czy może pozbawić życia kogoś dorosłego ? Okazuje się że stosownie antykoncepcji może być śmiertelnie niebezpieczne – przekonał się o tym pewien niemiecki amator bezpiecznej miłości który w wyniku wybuchu automatu do sprzedaży prezerwatyw zmarł.

Kondomautomat-gesprengt

Wielu z nas nie rozumie dlaczego duchowni katoliccy zabraniają stosować kondomy i inne środki antykoncepcyjne, jednak przykład owego wypadku pokazuje jak Matka nasza Kościół jest przewidujący w swej dalekowzroczności.
Amatorowi bezpiecznego sexu który w nader ekspresowym tempie stanął u bram raju życzmy światłości wiekuistej w bezpiecznych objęciach Aniołów i Anielic.

href=”http://www.welt.de/vermischtes/article150381053/Mann-29-stirbt-nach-Sprengung-von-Kondomautomat.html”>http://www.welt.de/vermischtes/article150381053/Mann-29-stirbt-nach-Sprengung-von-Kondomautomat.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.