Aktualna lista Radnych Rady Miejskiej w Elblągu na kadencję 2018-2025

 

Nazwisko i imię

1 Adamowicz Małgorzata
2 Balbuza Cezary
3 Burkhardt Marek
4 Czyżyk Antoni
5 Dwojakowska Monika
6 Fedorczyk Paweł
7 Hajdukowski Janusz
8 Janowska Jolanta
9 Kamm Marek
10 Karpiński Wojciech
11 Konert Krzysztof
12 Kowszyński Paweł
13 Lisewska Jolanta
14 Missan Michał
15 Opaczewski Piotr
16 Osik Marek
17 Pruszak Marek
18 Sałata Halina
19 Sokołowska Irena
20 Szałachowski Mieczysław
21 Tołwiński Bogusław
22 Tomczyński Andrzej
23 Traks Rafał
24 Turlej Robert
25 Urbaniak Krystyna

 


Komisja Rewizyjna

  1. Jolanta Lisewska – Przewodnicząca
  2. Andrzej Tomczyński – Zastępca Przewodniczącego.
  3. Jolanta Janowska – członek
  4.  Wojciech Karpiński – członek
  5. Krzysztof Konert – członek
  6. Paweł Kowszyński – członek
  7. Mieczysław Szałachowski – członek
  8. Robert Turlej – członek

     Komisja skarg, wniosków i petycji

  1. Marek Osik – Przewodniczący 
  2. Rafał Traks – Zastępca Przewodniczącego
  3.  Małgorzata Adamowicz – członek
  4. Marek Kamm – członek
  5. Krzysztof Konert – członek

Komisja Finansowo-Budżetowa

  1. Krystyna Urbaniak – Przewodnicząca
  2. Paweł Fedorczyk – Zastępca Przewodniczącego
  3. Małgorzata Adamowicz – członek
  4. Marek Burkhardt – członek
  5. Michał Missan – członek
  6. Piotr Opaczewski – członek
  7. Halina Sałata – członek

 Komisja Gospodarki Miasta

  1. Cezary Balbuza – Przewodniczący
  2. Mieczysław Szałachowski – Zastępca Przewodniczącego
  3. Janusz Hajdukowski – członek
  4. Irena Sokołowska – członek
  5. Krystyna Urbaniak – członek

     Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki

  1.  Irena Sokołowska – Przewodnicząca
  2. Monika Dwojakowska – Zastępca Przewodniczącego
  3. Marek Burkhardt – członek
  4. Marek Kamm – członek
  5. Paweł Kowszyński – członek
  6. Bogusław Tołwiński – członek

 


Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych

  1. Małgorzata Adamowicz – Przewodnicząca
  2. Jolanta Janowska – Zastępca Przewodniczącego
  3. Marek Burkhardt – członek
  4. Jolanta Lisewska – członek
  5. Michał Missan – członek
  6. Halina Sałata – członek
  7. Bogusław Tołwiński – członek
  8.  Andrzej Tomczyński – członek

Komisja Polityki Regionalnej i Promocji Miasta

  1. Marek Pruszak – Przewodniczący
  2. Wojciech Karpiński – Zastępca Przewodniczącego
  3. Cezary Balbuza – członek
  4. Monika Dwojakowska – członek
  5. Piotr Opaczewski – członek
  6. Marek Osik – członek

Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Samorządowych

     1. Krzysztof Konert – Przewodniczący
2. Robert Turlej – Zastępca Przewodniczącego
3. Marek Kamm – członek
4. Marek Osik – członek
5. Andrzej Tomczyński – członek

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.