Samo Sąd czy poważne uwagi dotyczące wyborów ?

Samo Sąd czy poważne uwagi dotyczące wyborów ?

Portal Elblag24 należący do Edmunda Szweda opublikował wczoraj materiał, który uznać można za rodzaj wyborczego oszczerstwa skierowanego przeciwko Maciejowi Cichoszowi-Urzędnikowi Wyborczemu w Elblągu.

Czy Panu Edmundowi Szedowi zabrakło odwagi, by pokazać prawdziwego winowajcę afery z Elbląga, który głosował przeciwko udostępnieniu członkowi MKW danych, a potem stwierdził, że „Komisji nie chciało się liczyć głosów” – Sędziego Sądu Apelacyjnego w Gdańsku Michała Bubera ?

 

Edmund Szwed po czterech latach nie rozumie dwóch rzeczy – że jako nowa twarz w polityce zdobycie III Miejsca w Wyborach na Prezydenta Elbląga było niesamowitym sukcesem i że swoimi własnymi często nierozumnymi decyzjami zaprzepaścił szanse „Obywatelskiego Elbląga” na wprowadzenia do Rady Miasta własnego przedstawiciela.

Zawód kandydata nie powinien jednak przesłonić faktów – Sebastian Bona Kuchejda zamienił polityczne konkury w festiwal mydlanych baniek, które pękły zaraz po wyborach. Dziś nie można za własną nieporadność i oderwanie od rzeczywistości winić innych – to niedojrzałe i niegodne człowieka z takim potencjałem jak polityk, który w roku 2014 niemal z ulicy wszedł na wyborcze podium.

http://elblag24.pl/czy-tak-sie-robi-wybory-w-elblagu-wydarzenia-z-2014-r-zastanawiaja/

Mariusz Lewandowski-redaktor naczelny Elblog.pl odpowiada :

 

http://dziennikelblaski.pl/231153,Popelnilismy-blad-przyznaje-przewodniczacy-komisji-wyborczej.html