Rodzina Jarka Sławka szuka świadków wypadku.

Ciąg dalszy rodzinnej tragedii z sobotniego ranka. Rodzina ofiary  Jarka Sławka potrzebuje pomocy i szuka świadków zdarzenia oraz telefonu ofiary.

 

„W wypadku zginęła bliska nam osoba. Próbujemy ustalić rzeczywisty i dokładny przebieg zdarzenia. Jest to dla nas bardzo ważne! Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które miałyby jakiekolwiek informacje na ten temat. Poszukujemy również telefonu ofiary, który do tej pory nie został odnaleziony. Przewidujemy nagrodę. – 514 183 177 – Michał”  napisała do nas rodzina 49-latka.


Udało nam się ustalić że poszukiwany telefon to Samsung o konstrukcji wzmocnionej – budowlanej.

Poszukujemy aparatu telefonicznego który może być dowodem w sprawie ale przede wszystkim poszukiwanie są świadkowie zdarzenia.

Osoby posiadające psy , sportowcy biegający z rana czy spacerowicze którzy w sobotni ranek mogli widzieć zdarzenie proszeni są o kontakt z rodziną lub z naszą redakcją o ile pragną zachować anonimowość.  Interesują nas relacje naocznych świadków tragicznego wydarzenia. Po kontakcie z pełnomocnikiem rodziny postaramy się udostępnić informacje z akt tego postępowanie w zakresie w jakim nie utrudni to postępowania. Postaramy się też pokazać kim był  Jarek Sławek dla Elbląga i w ilu ważnych sprawach go zabrakło.

 

Kontakt  do rodziny    514 183 177 – Michał

Kontakt do redakcji 690-66-12-96 Redaktor Naczelny Mariusz Lewandowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.