Promyk: Zadbaj o sylwetkę!

Promyk: Zadbaj o sylwetkę!

Zadbaj o sylwetkę!

Wakacje tuż, tuż a do idealnej sylwetki trochę brakuje? To odpowiedni czas, aby to zmienić. Centrum Tańca „Promyk” pomoże Ci w tym. Pierwsze zajęcia – GRATIS.

Każda kobieta lubi czuć się kobieco i atrakcyjnie, a jednocześnie mieć szczupłą sylwetkę. W uzyskaniu dobrego samopoczucie i powabnej figury pomogą zajęcia Lady Latino, które są mieszanką tańców latynoamerykańskich.

Dla pań, które chcą być fit i mieć zgrabną sylwetkę idealnym rozwiązaniem będą zajęcia Stay fit trening funkcjonalny. Są to ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe.

Mniej intensywne i pozwalające się wyciszyć będą zajęcia Pilates. Wymagają one dużej koncentracji i skupienia, a składają się z elementów jogi, baletu i ćwiczeń siłowych.

Zajęciami, w których każdy może wziąć udział jest Fit ball – trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek. Ćwiczenia mają pomóc wzmocnić mięśnie i spalić tkankę tłuszczową.

Kobiety, które lubią spróbować czegoś nowego i większy wysiłek nie jest im straszny wybiorą Stepy. Jest to trening wytrzymałościowy polegający na wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia o regulowanej wysokości. Ćwiczenia świetnie wpływają na kondycję, mięśnie nóg oraz pomogą zgubić zbędne kilogramy.

Dla Pań, które lubią intensywne zajęcia taneczne idealną formą będzie Zumba. Jest to połączenie tańca i aerobiku. Ćwiczenia pomogą kształtować sylwetkę i poprawić kondycję.

Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie www.promyk.elblag.pl

Autor: Martyna Raubo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.