Promyk

„Promyk” dla Eurydyk

Dzień kobiet z tańcem

Dzień kobiet to dla pań idealna okazja, by oderwać się na moment od codziennych obowiązków, stresu w pracy i skupić tylko na sobie. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na wyjątkowy wieczór skierowany do Pań, który odbędzie się 11 marca.

Kobiecość to kwintesencja każdej z nas, choć nie zawsze o tym pamiętamy i nie zawsze tak się czujemy – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Warto przypomnieć sobie w czym tkwi siła kobiet oraz sprawić sobie odrobinę przyjemności. Doskonałym na to sposobem jest wieczór w Centrum Tańca Promyk, podczas którego będzie bardzo tanecznie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 energetyczną zumbą, która wprawi wszystkie uczestniczki w doskonały imprezowy nastrój i wyzwoli energię niezbędną do dalszych zajęć. Zmysłowość i kobiecość będzie można w sobie rozbudzić podczas zajęć lady latino odbywających się przy gorących latynoskich rytmach. Ostatnią taneczną propozycją będzie salsation czyli mieszanka różnych rytmów i stylów pochodzących z najgorętszych stron świata. Salsation to forma, która stwarza także okazję do pokazania swoich emocji i wyrażenia siebie poprzez ruch. Między zajęciami tanecznymi, chwilę oddechu będzie można złapać w trakcie spotkania dotyczącego refleksologii i zapoznać się z tematem w teorii i praktyce. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Laskowska.

Dla Pań przygotowana zostanie także loteria z upominkami, owoce i szampanmówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Do udziału zapraszamy wszystkie panie bez względu na kondycję, wiek i umiejętności taneczne. Na spotkanie będzie można dołączyć w każdej chwili. Należy zabrać ze sobą obuwie zmienne i wygodny strój sportowy.

Dzień Kobiet w Centrum Tańca Promyk odbędzie się 11 marca w godz. 17:00 – 20:00. Wstęp 10 zł w dniu imprezy.

Promyk na dzień kobiet
Promyk na dzień kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.