Potrącenie pieszej w Pasłęku. Policjanci szukają sprawcy!

W weekend w Pasłęku doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych. W jednym z nich ucierpiała kobieta a kierujący białym samochodem uciekł z miejsca zdarzenia. 

Do obydwu wypadków doszło w Pasłęku. Pierwszy miał miejsce w miniony piątek na ulicy 3 Maja. Tam kierujący skodą octavia potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnię. Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Kolejne zdarzenie miało miejsce w sobotę. Tam na przejściu dla pieszych na ulicy Kopernika samochód osobowy potrącił kobietę i odjechał. Poszkodowana doznała złamania kości ręki. W tym wypadku policjanci szukają kobiety, która kierowała białym samochodem osobowym. Śledczy ustalają szczegóły zdarzenia. 

Przez weekend policjanci zatrzymali również trzech kierowców na "podwójnym gazie". Rekordzista miał 1,7 promila i został zatrzymany w niedzielę w miejscowości Rejsyty pod Pasłękiem. Kierował osobową mazdą bez uprawnień. 

Policjanci podsumowują weekend

Policjanci z Elbląga w miniony weekend interweniowali 201 razy. W czasie interwencji wylegitymowano 457 osób, co umożliwiło zatrzymanie 3 osób poszukiwanych. Do wytrzeźwienia przewieziono 24 osoby. Z kolei policjanci z ruchu drogowego sprawdzili trzeźwość 208 kierujących pojazdami. Zatrzymano 3 nietrzeźwych kierujących. Były dwa potrącenia pieszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.