Posiedzi za” Wolne Konopie”

Posiedzi za” Wolne Konopie”

Elbląg: Policjanci znaleźli narkotyki w kontrolowanym aucie

Kontrola drogowa zakończyła się odholowaniem pojazdu na parking i zatrzymaniem kierującego nim 23-latka. Mężczyzna miał w aucie zawiniątka z marihuaną, sam też był pod wpływem narkotyku.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godziny 20.00 przy ul. Lotniczej. Tam patrol zatrzymał do kontroli audi a4, którego nie wszystkie światła świeciły. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący samochodem 23-latek nerwowo się zachowuje. W aucie było też wyraźnie czuć zapach marihuany. Policjanci postanowili przeszukać auto. W schowku nad radiem znajdowało się foliowe zawiniątko z suszem. Drugie podobne znaleźli w plecaku należącym do mężczyzny. 23-latek został zatrzymany i przewieziony do szpitala na badania, gdyż zachodziło podejrzenie, że kierował on autem będąc pod wpływem środków odurzających. Wynik badania wyszedł dodatni.

23-latek resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz kierowania autem pod wpływem narkotyków. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.