Pierwszy mecz, pierwsza wygrana. Legionowo pokonane [zdjęcia]

Olimpia Elbląg w swoim pierwszym meczu nowego sezonu II ligi pokonała Legionovię Legionowo, 2:1. Dwie bramki dla żółto-biało-niebieskich strzelił Anton Kolosow.

Inauguracja sezonu II ligi toczyła się w dużym upale. Od samego początku Olimpia odważnie zaczeła atakować lecz Legionovia również stworzyła kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. W 12 minucie blisko strzelenia bramki był Mateusz Kwiatkowski z Legionovii ale na posterunku stał bramkarz Olimpii Kacper Tułowiecki który wspaniale obronił strzał.

Pierwszą bramkę zobaczyliśmy w 27 minucie gdy Anton Kołosow po podaniu Mateusza Szmydta wpakował piłke prosto do bramki. Trzy minuty później było już 2:0 gdy po strzale Krzysztofa Iwanowskiego piłka odbiła się od jednego z zawodników Legionovii i wpadła prosto pod nogi Antona który pokazał spokój i płaskim strzałem pokonał Dominika Puska.

Honorowa bramka dla zespołu z Legionowa wpadła w 37 minucie gdy po błędzie naszej obrony, piłkę do bramki wpakował Mateusz Wajdzik.

Następny mecz Olimpia Elbląg zagra na wyjeździe z ROW-em Rybnik. U siebie Olimpia spotka się za dwa tygodnie z Gwardią Koszalin.

Olimpia Elbląg 2:1 Legionovia Legionowo
1:0 Anton Kolosow 27'
2:0 Anton Kolosow 30'
2:1 Mateusz Wajdzik 37'