Pani Rzecznik wraca do domu

Pani Rzecznik wraca do domu

Najwyraźniej nowy szef resortu obrony Mariusz Błaszczak z marszu przystąpił do likwidowania w ministerstwie „złogów” po Antonim Macierewiczu. Pierwsza „padła” rzeczniczka Anna Pęzioł-Wójtowicz, która zrobiła w resorcie oszałamiającą karierę, zaliczając błyskawiczne awanse.

Jeszcze w kwietniu ubiegłego roku, gdy przejmowała obowiązki rzecznika MON po Bartłomieju Misiewiczu, na pagonach miała dystynkcje majora. W grudniu nosiła już trzy gwiazdki i dwie belki pułkownika. (Pisaliśmy o tym w grudniu w artykule Macierewicz stworzył własny „złoty fundusz”)

A to nie tylko sprawa prestiżu. Wątpliwe, by w tak młodym wieku zamierzała udać się na emeryturę, ale faktem jest, że gdyby tak się stało, obecna pani pułkownik mogłaby skasować co najmniej 8 tysięcy złotych miesięcznie!

Jak przypomina „Fakt” decyzją byłego już szefa MON Antoniego Macierewicza, w uznaniu zasług żołnierze mogą otrzymywać awanse w trybie przyśpieszonym, z pominięciem normalnej ścieżki, w której trzeba odsłużyć określony czas przed awansem i mieć wzorową opinię służbową przełożonego. I tak też się stało.

Na temat powodów nagłego zniknięcia rzeczniczki ze stanowiska na razie informacji brak.

/p/

Źródło: Fakt/naTemat


Od Redakcji – Pani Anna straciła posadę, a szkoda. Z Elbląga do Warszawy awansowały dwie kobiety – obie piękne, obie pełniły też rolę rzeczników prasowych, co oznacza że miały sporo w głowach, a nie tylko na nich.

 

Znalezione obrazy dla zapytania borzdyńska monika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Borzdyńska – foto z  profilu na jednym z portali społecznościowych

 

Monika Borzdyńska nadal pozostaje rzecznikiem prasowym PGE Arena i ma się w tej roli bardzo dobrze. W okresie świąt gościła w Elblągu, a pobyt w stolicy ujął jej tyle lat, że wprost trudno ją poznać.

Klimat stolicy jak widać nie służy kobietą w mundurze, ale z przyjemnością powitamy tak doświadczoną w pracy osobę w Elblągu, z nadzieją że się swoimi nowymi doświadczeniami podzieli z czytelnikami Elblog.pl

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.