Kobiety z ” Fantazją”

W czwartek w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Zakrzewo” miało miejsce spotkanie zorganizowane przez panią Alicję Sobecką – Prezes Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych „Fantazja”, które wydaje się być wschodzącą gwiazdą i beniaminkiem klubów osiedlowych. Stowarzyszenie działa od trzech lat i zrzesza ponad setkę kobiet z Zawady, a lista jego sukcesów zajęłaby pewnie kilka stron i zanudziła i czytelników i same kobiety aktywne.

Spotkanie poświęcone było temu, co dla kobiet stanowi dar najcenniejszy – urodzie. Partnerem stowarzyszenia w organizacji spotkania były salony fryzjerskie „COCO” zajmujące się jak widać nie tylko upinaniem loków, loczków i grzywek ale rozszerzające wachlarz swoich usług o makijaż, wizaż i pielęgnację paznokci.

Kobiety pełne fantazji miały okazję swoje fantazje zrealizować, a na wysokości zadania stanęły nie tylko pracownice salonów „COCO” ale i panie, które pomimo braku scenicznego przygotowania dość szybko zmieniały się w modelki.

Salony „COCO” to dobrze zarządzana firma posiadająca dwie pracownie – na ulicy Wiejskiej i na Szarych Szeregów . Jest to więc firma lokalna ale działająca z rozmachem i rozwagą. To właśnie tam przed kilku laty powstał system karnetów lojalnościowych, oferujących bezpłatną usługę po wykorzystaniu wszystkich 6 pól karnetu. Dziś usługę darmową zastąpił 50 % rabat ale jakość kosztuje, a salon na ulicy Wiejskiej niedawno był remontowany i wita klientki nowym wystrojem.

 

 

I właśnie to nowe, nowoczesne podejście do biznesu pokazała firma „COCO” w czwartek, fundując nie tylko kosmetyki i usługi, ale i nagrody rzeczowe losowane na końcu prezentacji.

 

Przedstawiamy fotoreportaż z tego wydarzenia i jednocześnie pierwsze z nagrań wykonanych jeszcze w marcu br. gdy kobiety z „Fantazji” celebrowały Dzień Kobiet.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.