Concordia remisuje z Ełkiem. Z wyniku 2:0 do wyniku 3:3 [Zdjęcia]

Concordia Elbląg zremisowała u siebie z MKS-em Ełk, 3:3. Bramka z rzutu karnego w 90 minucie meczu zadecydowała o remisie.

Po pierwszej połowie wydawać się mogło że Concordia miała mecz pod kontrolą. Do szatni schodzili prowadząc 2-0 po bramkach Artura Stawikowskiego i Martina Stracha. W drugiej połowie to goście byli drużyną przeważającą i szybko zdobyli kontaktową bramkę. Kilka minut później MKS strzela bramkę na 2:2. W 83 minucie meczu Hubert Otręba strzela bramkę na 3:2 dla Concordi i wydawać się mogło że trzy punkty zostaną w Elblągu. Na chwilę przed końcem meczu sędzia odgwizduje rzut karny za zagranie ręką Michała Lewandowskiego. Do piłki podchodzi zawodnik z Ełku Michał Hryszko i pewnym strzałem pokonuje bramkarza pomarańczowo-czarnych Oskara Pogorzelca.

Dzisiejszy remis mocno skomplikował utrzymanie się Concordii w III lidze. Do bezpiecznego 13 miejsca tracą 4 punkty.

Concordia Elbląg 3:3 MKS Ełk
1:0 Artur Stawikowski 34'
2:0 Martin Strach 45'
2:1 Daniel Świderski 53'
2:2 Michał Hryszko 76'
3:2 Hubert Otręba 83'
3:3 Michał Hryszko 90'