TERAZ MY – Targi Seniora

Już w najbliższy piątek o godzinie 11:00 CSE „Światowid” zaprasza do sali widowiskowo-sportowej na Targi Seniora.


Podczas spotkania będzie możliwość zbadania poziomu cukru we krwi i wykonania innych podstawowych badań zdrowotnych, ponieważ swoje stoisko będą tu mieli przedstawiciele Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Będzie można także porozmawiać o systemie emerytalnym z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Oddział w Elblągu czy skorzystać z porad prawnych.
– Swoje stoisko będzie też miał między innymi sklep Zielarsko-Medyczny czy Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica, a na stoisku elbląskich Amazonek będzie można nauczyć się na fantomie samobadania piersi – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid”, organizatorka targów. – Targi rozpocznie występ grupy wokalnej, którą od początku realizacji projektu „Akademia możliwości – przez wspólne pasje do wspólnych działań” prowadzi w „Światowidzie” Urszula Zajko-Olejniczak.

Ponadto w programie targów, które planowane są do godziny 17:00, znalazły się konkursy z nagrodami i warsztaty plastyczne (w godzinach 12.00 – 12.45 i 15.00 – 15.45).

– Do udziału zaprosiliśmy specjalistów, którzy wygłaszać będą prelekcje na temat zdrowia, bezpieczeństwa finansowego seniora czy bezpieczeństwa seniora w ogólnym pojęciu – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur. – Spotkanie, które organizujemy pod hasłem „TERAZ MY!” uatrakcyjnią występy artystyczne. Mamy nadzieję że będzie to wydarzenie cykliczne.

Patronat honorowy nad Targami Seniora objęli Gustaw Marek Brzezin – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga. Szczegółowy program dostępny jest na stronie.

Facebook