Przebiegła 100 kilometrów i zdobyła tytuł “Najlepszej Kobiety Służb Mundurowych”

Elbląska policjantka podkomisarz Beata Nienadowska, wystartowała w ultramaratonie Sudecka Setka. Pokonała dystans 100km i tym samym obroniła tytuł Najlepszej Kobiety Służb Mundurowych.

Elbląska policjantka wystartowała z 23 na 24 czerwca br. w Boguszowie – Górce. Nocna trasa biegła drogami leśnymi Gór Wałbrzyskich i Kamiennych, przez szczyty Trójgarbu, Chełmca, Dzikowca, Lesistej Wielkiej. Na dystansie 100 km zdobyła tytuł „Najlepszej Kobiety Służb Mundurowych” z czasem 15 godzin, 3 minut i 40 sekund. Klasyfikacja była prowadzona wśród zawodników reprezentujących Wojsko Polskie, Policję, Służbę Więzienną, Straż Graniczną, Państwową Straż Pożarną, Służbę Celną, BOR, SOK, Służbę Leśną i służby specjalne. 
Podkomisarz Beata Nienadowska na przełomie maja i czerwca br. wystartowała już w trzech ultramaratonach, których łączna długość wyniosła 345 km. Wszystko to stanowi dla Beaty przygotowanie do najważniejszego biegu w tym sezonie, czyli 245 kilometrów w dolnośląskim „Biegu 7 Szczytów”, który odbędzie się już 20 lipca. 

Facebook