Kobieta na swoim – Światowid

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na imprezę „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”.  W dniach 16 – 17 września br. na uczestniczki i uczestników czekają różnorodne atrakcje. Spośród bogatego programu, warto wyróżnić warsztaty współorganizowane z Babską Wyspą – Strefą Pozytywnej Energii.

Jedną z propozycji są zajęcia z numerologii, które odbędą się 16 września o godz. 16:00. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z numerologicznym alfabetem, poznać swoje cechy charakteru i osobowości oraz pewne predyspozycje, wykształcone w procesie wychowania. Jak tłumaczy prowadząca warsztaty, Joanna Kaszuba – Numerologia  to pradawna nauka pozwalająca określić nasze funkcjonowanie, która pozwala zbadać indywidualność i pomóc w osiągnięciu harmonii. Liczby odkrywają charakter człowieka, ujawniają jego zdolności i pragnienia. Joanna Kaszuba w swojej praktyce wykorzystuje wiedzę z zakresu numerologii, astrologii, symboliki dnia codziennego.

Kobieta silna i niezależna to ta, która potrafi o siebie zadbać, integrując ciało, umysł, emocje i duszę. W osiągnięciu tej harmonii pomogą warsztaty z jogi integralnej, które odbędą się 16 i 17 września  o godz. 11:00. Joga integralna to praktyka powrotu do ciała, do oddechu i do nas samych. Uczestnicy zajęć, za pomocą delikatnych ćwiczeń będą mogli pozbyć się nagromadzonego napięcia i otwierać nowe przestrzenie w ciele. Zajęcia poprowadzi Marta Brzeska,  nauczycielka jogi integralnej i jogi partnerskiej, terapeuta masażu tajskiego i holistycznego. Od wielu lat pracuje z kobietami, inspirując je do świadomego życia poprzez pracę z ciałem, naturalne odżywianie i przebudzenie wewnętrznych zasobów.        

Propozycją, z której warto skorzystać są także warsztaty z samoobrony (16 i 17 września, godz. 15:00) podczas, których będzie można nauczyć się podstawowych technik samoobrony, właściwych zachowań w razie niebezpieczeństwa oraz sposobów na kontrolowanie strachu przed ewentualnym atakiem.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Ceny zajęć oraz wszelkie dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod nr telefonu 55 611 20 59, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl  i na www.swiatowid.elblag.pl oraz portalu FB.

Partnerzy imprezy: Biznes Kocha Kobiety,  Babska Wyspa – Stefa Pozytywnej Energii,  Nu – med, Aga Ma Smaka.pl, Oh!me – magazyn dla kobiet, Piękna Ja!, Spotkania.

 

Facebook